Odpowiednia cyrkulacja powietrza wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych oraz służbowych jest niezwykle ważna. Bez niej człowiek czuje się senny, rozdrażniony, cierpi na bóle głowy, a nawet na problemy związane z układem oddechowym. Właśnie z tego powodu tak ważne jest zadbanie o odpowiednią wentylację, nie ograniczając się jedynie do nie zawsze skutecznego wietrzenia pomieszczenia.

Firma Instpol specjalizuje się w dystrybucji, serwisie oraz instalacji wentylacji producentów najlepszych światowych marek. Wykonywane i montowane przez naszą firmę systemy instalacyjne umożliwiają prostą i sprawną wymianę „zużytego” powietrza na świeże. 

Do zaoferowania mamy również systemy wentylacyjne wyposażone w rekuperację pozwalającą na odzyskanie ciepła z powietrza usuwanego na zewnątrz budynku. Dzięki temu systemowi temperatura powraca do pomieszczenia wraz z świeżym powietrzem.

Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości rozwiązania oraz produkty sprawdzonych i renomowanych firm. Podejmujemy się współpracy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i większymi inwestorami.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w UE przy zastosowaniu central wentylacyjnych o wydajności powyżej 2000 m3, konieczne jest odzyskiwanie ciepła, czyli rekuperacja.

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń teraz